ĮVADAS

Su dideliu džiaugsmu, dalinuosi savo antrojo kūrinio „D.N.R“ įvadu. Kūrinį parašiau 2013 metais, žinoma, nuo to laiko pasikeitė tiek mano rašymas, tiek mąstymas, tačiau gerbdama save, stengiausi palikti jį tokį, kokį rašiau tada – galbūt naivesnė, turinti mažiau patirties, tačiau labai norinti rašyti. Noriu išlaikyti kuo daugiau paslapties ir neatskleisti viso turinio, parašydama jo santrauką, todėl tik keliais žodžiais apibūdinsiu kūrinio pagrindinę temą: „Romeo ir Džiuljeta„.

Pažadu, tai nebus saldi meilės istorija, kurią reiktų užgerti arbata, tai bus ankstyvas apelsinas, kuris retkarčiais nustebina savo rūgštumu, o kartais švelniai nuslysta gomuriu. O kad būtų skaniau – kelsiu kūrinį dalimis, kurios leis jums apgalvoti, kas įvyko ir pasvarstyti, kas dar įvyks…

Visas pasakojimas remiasi vienu žinomiausių V. Šekspyro kūrinių tragizmu bei meilės užuomazgomis beviltiškose situacijose. Šiuolaikiška, tamsi istorija apie jausmus, kurie nesuteikia sparnų; neišsprendžia problemų, o tik jų sukelia; apie meilę, kaip gėlę, kuri pradeda žydėti tarp piktžolių ir nėra nei laistoma, nei šildoma saulės spindulių. Apie tai, kaip noras pažinti ir padėti kitam žmogui tampa manija, o noras apsaugoti – reikalauja bet kokių kraštutinių veiksmų.

Šiam kūriniui įkvėpimo ieškojau tiek gyvenime, tiek muzikoje, tiek literatūroje. Labai noriu jus „supažindinti“ su nauja savo aistra – MOODBOARD‘ais, kurie leidžia ne tik man, bet ir jums priartėti arčiau herojų. „D.N.R“ turi du pagrindinius veikėjus – Barborą ir Luką. Tai du visiškai skirtingi charakteriai, šviesos ir tamsos sinonimai, tačiau yra sakoma – kartais reikia praeiti pro tamsą, kad išvystum šviesą.


BARBORA

Moodboard DNR Bo


LUKAS

Moodboard DNR Lukas


 

Labai tikiuosi, kad šis pasakojimas leis jums įsijausti į kitų gyvenimus ir trumpam atitrūkti nuo realybės! Lauksiu jūsų komentarų, įžvalgų, nuomonių, pasiūlymų, pataisymų ir bet kokio kito grįžtamojo ryšio, juk rašau tam, kad dalinčiausi su jumis!

Apie naujas dalis sužinoti galite užsiprenumeravę tinklaraštį (dešinėje), taip pat naujoje šio tinklaraščio paskyroje Facebook’e.

 

– Martina V.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *